Bedankt! Namens de Vincentiusvereniging Udenhout-Biezenmortel

Er is massaal gehoor gegeven aan onze oproep om Efteling spaarzegels van de Albert Heijn naar onze vereniging te sturen. We zijn trots dat we door het mooie gebaar van velen de gezinnen in onze gemeenschap kunnen verblijden met een onvergetelijk dagje pretpark. Deze gezinnen zijn, door grote armoede, zelf niet in de mogelijkheid hier geld aan te besteden. Mede dankzij jullie kunnen wij ze niet alleen de entreetickets geven, maar kunnen we ze ook wat extra’s geven.

Wil je alsnog deze of toekomstige acties ondersteunen? Dat kan. Je kunt dan een donatie overmaken op rekeningnummer NL35 RABO0152002499 tnv Vincentiusvereniging Udenhout-Biezenmortel. Op onze website lees je meer over onze vereniging www.vincentiusverenigingudenhoutbiezenmortel.nl.

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *